HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Snowpark

snowpark v HEIPARK Tošovice

Ve snowparku najdete šest překážek pro jibbing a to nejen bedny s nájezdem (česká klasika), ale i několik pěkně postavených speedrailů a dalších překážek s náskoky ze stran.

 

 

bigairbag v HEIPARKU Tošovice

Zapomenout nemůžeme ani na BigAirBag, který má HEIPARK jako jeden z mála v ČR. Více informací v záložce BigAirBag.

Na pravé straně od vleku pak leží dva skoky - jedna menší platforma s jedním odrazem a horní větší se dvěma odrazy.

Neustále probíhající úpravy terénu (skoků a překážek) dle návrhu zkušených českých snowboardistů dodávají snowparku variabilitu využití i pro pravidelné návštěvníky.

 

Galerie


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu