HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Firemní akce, svatby, oslavy

HEIPARK je vhodným místem nejen pro firemní akce, školení a teambuildingy, ale také pro uspořádání svatby či rodinných oslav.

Objednejte si firemní nebo soukromou akci v HEIPARKU. Nabízíme Vám prostornou restauraci HEIKALKA s prezentačním zařízením nebo restauraci hotelu HEIPARK s výběrem kvalitního jídla a možností ubytování v atraktivním prostředí. Samozřejmostí je možnost využití všech atrakcí v areálu.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: info@heipark.cz a připravíme Vám nabídku na míru.

Galerie


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu