HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Vodní nádrž v HEIPARKU

V areálu se nachází obrovská vodní nádrž s čištěnou vodou o rozloze 70 x 50 m, která v zimě slouží jako zásoba pro výrobu sněhu. Díky své optimální hloubce až 5 m je vodní nádrž v HEIPARKU oblíbeným místem pro koupání v přírodě. Součástí nádrže je také prostorné brouzdaliště pro děti o hloubce od 0,3 m do 1,5 m. Kolem celé nádrže jsou rozlehlé travnaté plochy určené k odpočinku, najdete zde také hřiště na plážový volejbal a fotbálek.

Teplota vody: -C

Letní sportoviště s vodní nádrží je momentálně ZAVŘENO.

Celodenní vtupné do letního sportoviště s vodní nádrží:   100 Kč (děti do 6 let zdarma)  70 Kč ( děti 7 - 14 let, studenti 15  - 26 let a senioři 65+ let )
Večerní vstupné od 17.hod.
  50 Kč (děti do 6 let zdarma)  35 Kč ( děti 7 - 14 let, studenti 15  - 26 let a senioři 65+ let )
Plážový volejbal:  100 Kč / hod. (včetně zapůjčení míče, vratná záloha 200 Kč)  
Badminton:   50 Kč / hod. (včetně zapůjčení raket a míčku, vratná záloha 200 Kč)  
 
*Při nákupu dětských, studentských a seniorských tarifů je nutno prokázat věk a oprávnění.

K vodní nádrži platí zákaz vstupu a koupání psů. Děkujeme za pochopení.

 

Galerie


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu