HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti Hein & spol. – keramické závody s. r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Plážový volejbal

 Plážový volejbal – 150 Kč/hod (včetně zapůjčení míče, vratná záloha 200 Kč)

Leto_plazovy_volejbal

Součástí letního sportoviště je kurt na plážový volejbal. Půjčíme vám míč a můžete si kdykoliv zahrát. Rezervaci hry provádějte telefonicky na 734 684 479 nebo e-mailem na info@heipark.cz. Po plážáku můžete rovnou skočit do vodní nádrže HEIPARKU :-).

Turnaj v plážovém volejbale

Každoročně na konci léta pořádáme sportovně-zábavnou akci HEIPARK DAY, kde probíhá turnaj smíšených dvojic v plážovém volejbale. Akce bývá plánována na poslední víkend v srpnu.
Svůj tým můžete přihlásit e-mailem info@heipark.cz. Rezervujte si své místo včas, počet je omezen na 12 týmů.

Galerie


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+