HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

  • Dovolená v Hotelu Heipark

    Využijte výhodných balíčků ubytování v krásném prostředí Oderských vrchů v Hotelu Heipark s polopenzí a atrakcemi areálu.

Aktuálně z HEIPARKU

S novou technologií zasněžování vyrábíme sníh i při plusových teplotách. Sledujte aktuální informace v záložce "právě v provozu" nebo webkamery.

Dárkové poukazy HEIPARKU

Využijte nabídky dárkových poukazů HEIPARKU. Poukazy do obou restaurací nebo na aktivní odpočinek v HEIPARKU určitě udělají radost každému.

Polední menu 18. - 22. 12. 2017

Ve dnech 18.-22.12.2017 je opět připravena nová nabídka poledního menu. Zároveň si dovolíme upozornit, že v týdnu 25.-29.12.2017 nebude polední menu v nabídce restaurace Hotelu HEIPARK. Těšit se na ně můžete opět od 2. ledna 2018.

Firemní večírek v HEIPARKU

Plánujete Vánoční večírek a nedaří se vám najít vhodné místo? HEIPARK nabízí klidné prostředí areálu, zázemí restaurací HEIKALKA a Hotelu HEIPARK a program sestavený na míru. Tak neváhejte a rezervujte si svůj termín.

HEIPARK - UAX oblečení a doplňky

Máte rádi UAX oblečení a doplňky? Připravili jsme pro vás speciální HEIPARK kolekci, stačí vybrat motiv, barvu, triko, mikinu anebo kabelku, kliknout na "koupit" a za pár dní to máte doma :-)

10.2.-11.2. 2018

Zimní HEIPARK CUP 2018

Na víkend 10.2. až 11.2.2018 plánujeme již 9.ročník lyžařských a snowboardových závodů s názvem Zimní HEIPARK CUP 2018. Můžete se těšit také na ZIMNÍ HEI RUN.

Zveme Vás do restaurace Hotelu HEIPARK na již tradiční Svatomartinské hody, které se uskuteční ve dnech 10.-12.11.2017. Pochutnáte si na oblíbených husích specialitách připravovaných tradičním způsobem. K dobrému jídlu Vám nabídneme také mladé Svatomartinské víno.

Přijeďte si k nám užít poslední možnost letních atrakcí před zimní sezonou. Zaplatíte celodenní vstupné a můžete se vyřádit na všech atrakcích areálu neomezeně. Děti do 6-ti let jsou ZDARMA.

Dne 28. 9. 2017 se koná již 7. ročník Svatováclavské vyjížďky historických automobilů a motocyklů vyrobených do roku 1970. Letos se vozidla vydají na vyjížďku po okolí Nového Jičína a regionu Poodří a zastaví také u nás HEIPARKU.


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+