HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

  • HEIPARK - UAX oblečení a doplňky

    Máte rádi UAX oblečení a doplňky? Připravili jsme pro vás speciální HEIPARK kolekci, stačí vybrat motiv, barvu, triko, mikinu anebo kabelku, kliknout na "koupit" a za pár dní to máte doma :-)

Den plný zábavy s prasátkem Pigy. Vyzkoušíte si tančení s Markem Dědíkem ze Stardance, naučíte se kouzlit s Pavlem Kožíškem a užijete si koncert mladé Naty. V ceně celodenního vstupného jsou všechny atrakce v Heiparku zdarma. Těšíme se na Vás!

VESELÉ VELIKONOCE V HEIPARKU

Přejeme krásné Velikonoce všem návštěvníkům HEIPARKU a informujeme Vás o provozní době areálu během prodlouženého víkendu od 14. do 17. dubna 2017. V restauraci HEIKALKA si můžete vybrat z jídelního lístku, který je sestaven výjimečně pro tuto příležitost a v restauraci Hotelu HEIPARK nabídneme zvýhodněné Velikonoční menu, které doplní stávající nabídku jídelního lístku.

Celodenní lyžování za 100 Kč

I přes nepřízeň počasí a zhoršené sněhové podmínky stále lyžujeme! Od soboty 25. února 2017 si u nás můžete zalyžovat jen za 100Kč na celý den. Využijte možná posledního sněhu v letošní sezóně a přijeďte do HEIPARKU.

Výsledky závodů HEIparkCUP 2017

Děkujeme všem závodníkům za skvělou účast i atmosféru na 8. ročníku lyžařských závodů v HEIPARKU. Poděkování patří také všem, kteří se podíleli na organizaci a průběhu této skvělé akce... Těšíme se na Vás příště, tentokrát už na 9. ročníku HEIparkCUPu.

V sobotu 4.2.2017 opět plánujeme naši tradiční akci Zimní HEIPARK CUP 2017. Můžete se těšit na lyžařské závody dětí, juniorů i dospělých, atraktivní závody ve snowparku - slopestyle snowboard a freeski, non-stop lyžování, několik DJ's a večerní párty na sněhu, testování lyží zdarma od 9 do 16 hodin.

Výhodné zimní balíčky ubytování

Využijte výhodné nabídky zimních pobytů v krásném prostředí areálu HEIPARK. Lyžování na třech sjezdovkách, snowpark, dětské sjezdovky, tubingová dráha, bobová dráha, bobování, sáňkování... To vše si můžete užívat v zimním HEIPARKU.

Dárkové poukazy HEIPARKU

Využijte nabídky dárkových poukazů HEIPARKU. Poukazy do obou restaurací nebo na aktivní odpočinek v HEIPARKU určitě udělají radost každému.

26.10.-30.10. 2016

Podzimní prázdniny

Přijeďte si k nám užít poslední možnost letních atrakcí před zimní sezonou. Zaplatíte celodenní vstupné a můžete se vyřádit na všech atrakcích areálu neomezeně. Děti do 6-ti let jsou ZDARMA.

Hledáme nové posily do HEIPARKU

Do areálu HEIPARK Tošovice hledáme na letní sezónu nové posily na pracovní pozice kuchař / kuchařka, číšník / servírka a obsluha rychlého občerstvení.


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+