HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

DARUJ ZÁŽITEK

DARUJ ZÁŽITEK V HEIPARKU!
Vybírat můžeš z poukazů na atrakce, do restaurací nebo bikeparku!

PROVOZNÍ DOBA AREÁLU OD 1.6.2022!

Od 1.6.2022 máme otevřeno od pondělí do neděle každý den. V provozu jsou obě restaurace, atrakce a traily. Těšíme se na Vás!

Provozní doba areálu v mimosezóně!

V době mimosezóny od 23.3. je provozní doba areálu upravena. My však nezahálíme a usilovně pracujeme na přípravě letní sezóny.

NA POLOLETNÍ PRÁZDNINY JSME PŘIPRAVENI!

POSLUŠNĚ HLÁSÍME, ŽE JSME
NA POLOLETNÍ PRÁZNINY PŘIPRAVENI!
Nachystali jsme pro Vás i provizorní karavanové stání s přípojkou na el.proud, k tomu sprchy u restaurace Heikalka!
Každé úterý a čtvrtek od 15 do 19 hodin pro Vás stavíme slalom na sjezdovce H2!
Těšíme se na Vás!

DALŠÍ LEDNOVÝ VÍKEND V TOPU

Podařilo se nám zprovoznit svah pro boby a sáňe!
Zprovoznili jsme běžkařskou dráhu kolem nádrže
a na své si přijdou i snowboard friends, protože rozjíždíme snowpark!!

VELKÁ DÁVKA NOVINEK JEN PRO VÁS!!

Od 18.12. rozjíždíme sjezdovku H1!
Máme nový odbavovací systém!
Vánoční provoz!
Lyžařská škola a půjčovna v provozu!


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu