HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

HEIPARK lyžařská a snowboardová škola

 

LYŽARKSA SKOLA SKICENTRUM ODRY

HEIPARK lyžařská a snowboardová škola

HEIPARK lyžařskou a snowboardovou školu provozuje SKI CENTRUM KRÁL škola s.r.o.  v areálu HEIPARK v Tošovicích. Jsme škola s tradicí a zázemím prodejny, servisu a půjčovny SKI CENTRUM KRÁL s.r.o. Odry.

Preferujeme individuální výuku, při které se instruktor plně věnuje klientovi a může zvolit individuální přístup, metody i místo výuky. V ceně výuky je i jízdné na vlecích v celém areálu HEIPARK Tošovice.

Výuka probíhá přednostně na sjezdovce a vleku H4, které jsou v době provozu HEIPARK lyžařské a snowboardové školy v její režii a s předností před příchozí veřejností. Kancelář je v budově na hrázi  poblíž vleků H3 a H4. Provozní doba je o víkendech, svátcích a prázdninách od 9:00 do 19:00. V pracovní dny v odpoledních hodinách. Přesný rozpis dnů a hodin provozu a je zveřejněný v rezervačním systému HEIPARK lyžařské a snowboardové školy.

Objednávky výuky jsou prostřednictvím rezervačního systému HEIPARK lyžařské a snowboardové školy v aplikaci na internetu. Zde si objednáte vhodné datum a hodinu výuky a můžete v poznámce uvést i své specïfické požadavky. Rezervační systém funguje on-line a podle zájmu o výuku se doplňuje potřebný počet instruktorů. Potvrzení platnosti nebo zrušení rezervace probíhá vždy odesláním e.mailu na Vámi uvedenou adresu. K výuce je potřeba se dostavit nejpozději 15 minut před rezervovaným začátkem výuky. Výuka začíná zpravidla v celou hodinu a trvá 50 minut čistého času. V případě zrušení rezervace nebo prodlení příjezdu komunikujte prosím výhradně SMS zprávou na telefon do kanceláře školy. Platba za výuku je při registraci před rezervovanou hodinou výuky v kanceláři v hotovosti nebo elektronicky prostřednictvím platebním terminálu (platební karty, platební aplikace telefon, apod.).

Ceník privátní výuky:

Délka výuky 1 osoba každá další osoba
1 hodina (50 minut)   800 Kč +500 Kč/os
2 hodiny (100 minut) 1500 Kč +900 Kč/os
každá další hodina (50 minut) +700 Kč +400 Kč/os
Klienti jsou v průběhu výuky pojištěni u pojišťovny Generali Česká pojišťovna.
Vybavení na lyže a snowboard si můžete rezervovat a vypůjčit v půjčovnách SKI CENTRUM KRÁL s.r.o. Odry v areálu HEIPARK Tošovice a v prodejně v Odrách.

Více informací o výuce v HEIPARK lyžařské a snowboardové škole.

HEIPARK lyžařskou a snowboardovou školu provozuje SKI CENTRUM KRÁL škola s.r.o. v areálu HEIPARK v Tošovicích. Jsme škola s tradicí a zázemím prodejny, servisu a půjčovny SKI CENTRUM KRÁL s.r.o. Odry.
HEIPARK lyžařská a snowboardová škola preferuje individuální přístup, protože jen tak máte garanci se naučit lyžařskému sportu co nejrychleji a nejlépe. Většina našich instruktorů jsou zkušení lyžaři organizovaní v Českém svazu lyžařů a pravidelně se účastní doškolovacích kurzů v Čechách i zahraničí. Mají praxi s výukou u zahraničních lyžařských škol v Alpách nebo jsou bývalí nebo aktivní závodníci. 
· Dětská lyžařská škola
Výuku dětí doporučujeme ve věku od 3 let. Podle platné legislativy musí mít děti při výuce ochrannou certifikovanou lyžařskou přilbu. Výuka probíhá přednostně na sjezdovce a vleku H4 na ohraničeném svahu s pomůckami pro výuku dětí nebo na provazových vlecích u vleku H1. Postupné využití lyžařských přepravních zařízení při výuce je v kompetenci instruktora, podle toho jak zvládá klient základní lyžařské dovednosti (dětský provazový vlek, talířový vlek H4, velký vlek kotva H1 a H2).
Individuální výuka - efektivnější způsob výuky, osobní přístup přizpůsobený vrozeným dispozicím, rychlejší postup získání základních dovedností.
Skupinová výuka - chápeme jí jako výuku klientů, kteří si sami vytvoří skupinu ( rodinní příslušníci, kamarádi ) a chtějí výuku absolvovat společně ( 2 až 3 osoby). U větších skupin je vhodné rozdělení do skupin podle dovedností. Při výuce ve skupině si užijete více zábavy za příznivější cenu. Skupinovou výuku nedoporučujeme pro úplné začátečníky a děti s větším věkovým rozdílem.
· Základní výuka lyžování a snowboardu
Výuka dospělých. Postupné využití lyžařských přepravních zařízení při výuce po dohodě. Učíme základní techniky alpského sjezdového lyžování.
· Výuka carvingu
Výuka pokročilých lyžařů , dětí i dospělých. Pro lyžaře, kteří absolvovali kurz základní výuky a chtějí se zdokonalit, učíme základy techniky carvingu ( jízda s holemi i bez holí, jízda na short lyžích, fun carving a race carving,…), Doporučíme Vám vhodné vybavení. 

 

Galerie


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu