HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Golfové odpaliště

Driving range je cvičné golfové odpaliště, které je určeno jak zkušeným golfistům, tak i začátečníkům pro nácvik dlouhé hry.

Na devíti rohožích můžete trénovat a zdokonalovat odpaly a také se seznámit s golfem. V pokladně u bobové dráhy zakoupíte žetony pro výdej míčků, zde si také zapůjčíte hole, pokud nemáte vlastní.
Driving range je denně otevřen od 09:00 do 18:00 hod. za cenu 70 Kč / 45 míčků. Vstup je zcela zdarma.

Zároveň lze použít bodové karty HEIPARKU - odpočet 4 body/45 míčků.
Půjčení hole stojí 50 Kč (vratná záloha činí 300 Kč).

golfové odpaliště HEIPARK

Galerie


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu