HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Atrakce

TRAMPOLÍNY

Dětské trampolínové centrum je složeno ze 14-ti trampolín. Zalíbí se malým i větším dětem. Mohou si zde vyzkoušet různé skoky a určitě i další prvky, které je právě napadnou. Vždyť dětské fantazii se meze nekladou. Tyto trampolíny jsou bez zajištění. Maximální nosnost je 80 kg. Vstup na trampolíny je na 10 minut.

BUNGEE TRAMPOLÍNA

Bungee trampolína je nejžádanější atrakcí za několik posledních let. Jde o kombinaci originální hliníkové konstrukce, latexové gumy a pružné trampolíny, která dává možnost provádět různé akrobatické prvky ve vzduchu. Trampolína je poháněna motorem, který zajistí dostatečné napnutí gum, tudíž i větší zážitek ze skákání. 
Rozměry trampolíny: 6,4m x 3,0 m x 6,3 m. Minimální váha je 20 kg, maximální nosnost je 80 kg. Vstup na bungee trampolínu je na 5 minut.
 

RODEO BÝK

Mechanický rodeo býk je cvičný trenažér. Díky několika stupňům obtížnosti a rychlosti, automatické a ruční kontrole si každý může vyzkoušet zkrocení býka. Stačí na něj vyskočit a pokusit se udržet co nejdéle, ti zručnější pouze za pomoci jedné ruky.

LUKOSTŘELBA

Lukostřelba neboli střelba z luku je praktické lovecké a vojenské umění a z něj vzniklé sportovní odvětví, jehož tradice je stará desítky tisíc let. Obecně lze dnes lukostřelbu zařadit do sportovních činností, jejichž cílem je střílet co nejpřesněji z různých vzdáleností do terče a zásahy získat co nejvíce bodů.
 

OBŘÍ SKLUZAVKY

Obří skluzavky jsou atrakce určené nejen dětem, ale i skoro každý dospělák rád zavzpomíná na svá dětská léta a sklouzne se. Návštěvníkům HEIPARKU jsou k dispozici zcela zdarma.
 

LANOVÉ CENTRUM

Lanové aktivity rozvíjeji obratnost, sílu, vytrvalost a pohyblivou tvořivost. Překážky dlouhé 3 - 20 m tvořící lanovou dráhu jsou umístěné 3 - 10 m nad zemí na stromech, nebo dřevěných sloupech. Najdete zde také sjezd na laně. Účastníci jsou jištěni proti pádu bezpečnostním systémem.

Dětský lanový park - pro děti do 12 let, minimální výška 100 cm a maximální hmotnost 70 kg. Cena za vstup 100 Kč.
Vysoký lanový park - pro osoby starší 10 let, minimální výška 140 cm, maximální hmotnost 100 kg. Cena za vstup 120 Kč.

DĚTSKÉ LANOVÉ HŘIŠTĚ JUPÍK

Nové dětské lanové hřiště Jupík nabízí dětem v HEIPARKU několik možností prolézání, barevný tunel a klikatou skluzavku.
Celodenní vstup na hřiště stojí 50 Kč. Hřiště je určeno dětem do 12 let, 50 kg a 140 cm.

 

Galerie


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu