HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

  • Dovolená v Hotelu Heipark

    Využijte výhodných balíčků ubytování v krásném prostředí Oderských vrchů v Hotelu Heipark s polopenzí a atrakcemi areálu.

Dárkové poukazy HEIPARKU

Využijte nabídky dárkových poukazů HEIPARKU. Poukazy do obou restaurací nebo na aktivní odpočinek v HEIPARKU určitě udělají radost každému.

HEIPARK - UAX oblečení a doplňky

Máte rádi UAX oblečení a doplňky? Připravili jsme pro vás speciální HEIPARK kolekci, stačí vybrat motiv, barvu, triko, mikinu anebo kabelku, kliknout na "koupit" a za pár dní to máte doma :-)

VESELÉ VELIKONOCE V HEIPARKU

Přejeme krásné Velikonoce všem návštěvníkům HEIPARKU a informujeme Vás o provozní době areálu během prodlouženého víkendu od 14. do 17. dubna 2017. V restauraci HEIKALKA si můžete vybrat z jídelního lístku, který je sestaven výjimečně pro tuto příležitost a v restauraci Hotelu HEIPARK nabídneme zvýhodněné Velikonoční menu, které doplní stávající nabídku jídelního lístku.

Atrakce v provozu

Aktuálně jsou v HEIPARKU v provozu tyto aktrace - bobová dráha, tubing, trampolíny, bungee trampolína, rodeo býk, dětské lanové hřiště Jupík, lukostřelba, obří a dětské skluzavky, lanové centrum, golfové odpaliště, putting a chipping green.

Konec prázdnin v HEIPARKU

Přijeďte si užít konec prázdnin do HEIPARKU. Prázdninový HEIPARK - to je zábava, odpočinek, relaxace i adrenalin. Zajezdíte si v tubingové dráze, vyzkoušte běh na chůdách, zkusíte zkrotit divokého býka nebo se projedete na kilometrové bobové dráze...

Hledáme nové odborné i pomocné síly do provozu restaurací Heiparku

Pro nadcházející zimní sezónu hledáme do provozu restaurací HEIPARKU odborné i pomocné síly. Pokud máte zájem pracovat v atraktivním prostředí volnočasového střediska se zázemím silné domácí společnosti, prohlédněte si aktuální nabídku volných pracovních míst.

Aktuální provoz atrakcí

Do zahájení zimní sezóny bude provoz atrakcí 9:00-19:00 hod. Děkujeme za pochopení.

V sobotu 29. srpna 2015 je pro návštěvníky HEIPARKU připraven den plný sportu a zábavy. Využijte poslední prázdninovou sobotu na plno a užijte si celý HEIPARK za jednorázové vstupné. Navíc odpolední a večerní program bude stát opravdu za to...

Driving range otevřen

Golfové odpaliště již otevřeno. Přijeďte si po zimě potrénovat do HEIPARKU. Odpaliště je otevřeno denně od 9.hod do 19. hod. za příznivou cenu 55 Kč/50 míčků. Vstup na driving range je zdarma.


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+