HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

  • Dovolená v Hotelu Heipark

    Využijte výhodných balíčků ubytování v krásném prostředí Oderských vrchů v Hotelu Heipark s polopenzí a atrakcemi areálu.

Jedinečná sportovní a hudební akce tohoto léta je opět tady. Již tuto sobotu Vás čeká bohatý program pro děti, atrakce areálu, překážkový závod v běhu, SEBASTIAN, PAVEL CALLTA, PAVEL CEJNAR a WOJKI. Třešničkou na dortu je SOUTĚŽ O MUSTANGA.

Konec léta vyvrcholí 26. srpna v Heiparku, kde Vás čeká parádní program pro děti. Můžete se těšit na dětskou stage, atrakce areálu, ale i kreativní dílny, závody na kolech a MINI HEI RUN. Vaše děti se u nás nudit nebudou!

HEIPARK - UAX oblečení a doplňky

Máte rádi UAX oblečení a doplňky? Připravili jsme pro vás speciální HEIPARK kolekci, stačí vybrat motiv, barvu, triko, mikinu anebo kabelku, kliknout na "koupit" a za pár dní to máte doma :-)

Dárkové poukazy HEIPARKU

Využijte nabídky dárkových poukazů HEIPARKU. Poukazy do obou restaurací nebo na aktivní odpočinek v HEIPARKU určitě udělají radost každému.

VESELÉ VELIKONOCE V HEIPARKU

Přejeme krásné Velikonoce všem návštěvníkům HEIPARKU a informujeme Vás o provozní době areálu během prodlouženého víkendu od 14. do 17. dubna 2017. V restauraci HEIKALKA si můžete vybrat z jídelního lístku, který je sestaven výjimečně pro tuto příležitost a v restauraci Hotelu HEIPARK nabídneme zvýhodněné Velikonoční menu, které doplní stávající nabídku jídelního lístku.

Atrakce v provozu

Aktuálně jsou v HEIPARKU v provozu tyto aktrace - bobová dráha, tubing, trampolíny, bungee trampolína, rodeo býk, dětské lanové hřiště Jupík, lukostřelba, obří a dětské skluzavky, lanové centrum, golfové odpaliště, putting a chipping green.

Konec prázdnin v HEIPARKU

Přijeďte si užít konec prázdnin do HEIPARKU. Prázdninový HEIPARK - to je zábava, odpočinek, relaxace i adrenalin. Zajezdíte si v tubingové dráze, vyzkoušte běh na chůdách, zkusíte zkrotit divokého býka nebo se projedete na kilometrové bobové dráze...

Hledáme nové odborné i pomocné síly do provozu restaurací Heiparku

Pro nadcházející zimní sezónu hledáme do provozu restaurací HEIPARKU odborné i pomocné síly. Pokud máte zájem pracovat v atraktivním prostředí volnočasového střediska se zázemím silné domácí společnosti, prohlédněte si aktuální nabídku volných pracovních míst.

Aktuální provoz atrakcí

Do zahájení zimní sezóny bude provoz atrakcí 9:00-19:00 hod. Děkujeme za pochopení.

V sobotu 29. srpna 2015 je pro návštěvníky HEIPARKU připraven den plný sportu a zábavy. Využijte poslední prázdninovou sobotu na plno a užijte si celý HEIPARK za jednorázové vstupné. Navíc odpolední a večerní program bude stát opravdu za to...


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+