HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

WELLNESS

WELLNESS služeb můžete využít v Relaxku v nedalekém Fulneku, vzdáleném 3 km od HEIPARKU. Jako hosté našeho hotelu využijete 10% slevu na všechny wellness služby, fitness centrum, masáže a solnou jeskyni.

Ve wellness centru najdete finskou saunu, infrasaunu, ochlazovací bazének, parní lázeň a odpočívárnu s výhledem do zahrady v japonském stylu.

Zacvičit si můžete ve fitness centru vybaveném posilovacími zařízeními značky Star Trac. Prostor fitness centra je rozdělen do několika zón. Cardio zóna se třemi běžeckými trenažéry, dva cross trenažéry a veslařský trenažér. Oblíbenou částí jsou věže na posilování prsních a zádových svalů, dále lavice na posilování břišních a zádových svalů a také zóna na posilování svalů dolních končetin. Poslední součástí je vibrační plošina. Klienti mohou využít možnost individuálního přístupu ke cvičení s osobním trenérem.

Jste-li unavení a potřebujete si odpočinout, vyberte si z široké nabídky masáží poskytované v Relaxku. Havajská masáž, masáž lávovými kameny, bambusová masáž, sportovní masáž,...a mnoho dalších. Z nabídky si vybere opravdu každý.

Blahodárné účinky soli Vám poskytne solná jeskyně.

Masáž, či jakékoliv jiné služby si rezervujte na telefonním čísle 721 388 455, nebo e-mailem na info@relaxko.cz.

 

Galerie


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+