HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

MISTŘI ČR NA PUMP TRACKU

O uplynulém víkendu se v Tošovicích konalo historicky první MČR v pump tracku! Programu předcházela sobotní kvalifikace na MS.

Pump track jako mladá disciplína si postupně prodírá svou cestu a stává se čím dál populárnější. V loňském roce se na okruhu v Tošovicích konala historicky první kvalifikace na MS u nás, letos byl program doplněný také o premiérové MČR.

V sobotní kvalifikaci na mistrovství světa obsadil Martin Šálek druhou pozici ve velké konkurenci. Loňský vítěz kvalifikace Kristaps Veksa z Lotyšska bral třetí místo a výlet na světové finále bere slovenský borec Daniel Hradský. Česká jezdkyně Eliška Bartůňková si jako jediná vypumpovala postup na mistrovství světa ze třetího místa. Nejlepší závodnicí byla Slovenka Kristína Madarásová, druhá pak byla Julie Heusequin z Belgie.

Novým mistrem ČR v elitní kategorii se stal Martin Šálek, druhé místo pak bral Dominik Vašut a stupně vítězů doplnil Martin Huf. Sobotní třetí místo vylepšila mezi pouze českou konkurencí Eliška Bartůňková, když si došla pro titul mistryně. Vicemistryní se stala Štěpánka Fremlová, třetí příčku brala Lucie Černá.

„Závod MČR v pump tracku hodnotím jako velmi povedený. Jedná se o mladou disciplínu, která si však musí najít svou cestu. Je ale velmi oblíbená a v příštím roce bychom rádi zkusili udělat něco jako nultý ročník Českého poháru, uvidíme jak se nám to podaří,“ hodnotil závod a disciplínu obecně spolupořadatel a předseda BMX komise David Průša.

Výsledky:

Sobota 16.9.2023

UCI Pump Track World Championship Qualifier – Czech Republic

Women:

1.Kristína MADARÁSOVÁ

2.Julie HEUSEQUIN

3.Eliška BARTUŇKOVÁ 

Men:

1.Daniel HRADSKY

2.Martin SALEK

3.Kristaps VEKSA

Neděle 17.9.2023

1.Mistrovství ČR v jízdě na Pump Tracku

Holky 13+: 

1.Eliška BARTUŇKOVÁ 

2.Štěpánka FREMLOVÁ 

3.Lucie ČERNÁ

Chlapci 13-14

1.Václav NAJSER

2.Martin KIWAK

3.Šimon AKSAMIT

Chlapci 15-16

1. Jiří WEINER

2.Antonín HADRAVA

3.Filip ŠEVČÍK

Muži 17+

1. Martin ŠÁLEK

2.Dominik VAŠUT

3.Martin HUF

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu