HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

CELOSEZONNÍ BIKEPARK

Jezdíš k nám často?
Dlouho očekávaná karta je tady!
Máme pro Tebe celosezonní kartu do HEIbikeparku!

Chceš celosezonku? Chceš využívat vstupy za jednu cenu do bikeparku i na pumptrack? Stáhni si tuto žádost ZDE, vyplň, podepiš a s přiloženou fotografií ve formátu jpg zašli na bike@heipark.cz .

Vaše žádost bude zaregistrována a poté Vám zašleme potvrzovací email, že si kartu po zaplacení můžete vyzvednout na pokladně Heiparku.

HEIBIKEPASS je za cenu 6000 Kč a platí do konce listopadu! 

Prosíme, pozorně si přečtěte informace v žádosti, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

BIKEPARK SEZONNÍ


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu