HEIPARK TOŠOVICE

recreation relaxation fun adrenaline

  • Oslavte s námi příchod prázdnin! Rodinné léto začíná v Heiparku!
    Víkend plný zábavy a atrakcí. Všechny atrakce v ceně vstupného!
    Ušetřete nákupem v předprodeji až 50% !
    RAINBOW RUN FAMILY, BOBOVÁ DRÁHA, RACING FORMULA, DISCGOLF, THE CHAMBER - ÚNIKOVÁ HRA, MAXI VODNÍ SKLUZAVKA, VODNÍ BITVA, KOLOTOČE, KOUZELNÍK, LETNÍ TUBING, LUKOSTŘELBA, TRAMPOLÍNY, LETNÍ KINO s večerní zábavou a mnohem víc!

Využijte výhodných balíčků ubytování v krásném prostředí Oderských vrchů v Hotelu Heipark s polopenzí a atrakcemi areálu.

Již nyní si můžete rezervovat stůl na Svatomartinské hody, které se uskuteční v hotelové restauraci ve dnech 8. až 11. listopadu 2019.

Zimní HEIPARK CUP 2019 je opět po roce tady! V sobotu 9. února 2019 se uskuteční již 10. ročník LYŽAŘSKÝCH ZÁVODŮ VE SLALOMU. Součástí této akce je také 2.ročník překážkového závodu na sněhu WINTER HEI RUN.

Dárkové poukazy HEIPARKU

Využijte nabídky dárkových poukazů HEIPARKU. Poukazy do obou restaurací nebo na aktivní odpočinek v HEIPARKU určitě udělají na Vánoce radost každému.

Zveme Vás ve dnech 9. - 11. listopadu 2018 na Svatomartinské hody do restaurace Hotelu HEIPARK, kde pro Vás budou připraveny tradiční husí speciality. K dobrému jídlu Vám nabídneme také mladé Svatomartinské víno. Během pátku doplní Svatomartinské hody i stálá nabídka jídelního lístku a polední menu, v sobotu a neděli budou k výběru pouze Svatomartinské pokrmy.


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+