HEIPARK TOŠOVICE

recreation relaxation fun adrenaline

KRÁSNÝ LETNÍ DEN Z TOŠOVIC!

Otevíráme letní sportoviště s přírodní nádrží! Otevřeno od 9 - 19 hodin. Přijeďte si aktivně odpočinout! Součástí sportovního areálu je hřiště pro beach volley a badminton. Atrakce v Heiparku jsou provozu od 9 do…

Polední menu 27. - 30. 6. 2022

Polední nabídka tento týden jen do čtvrtku. V období letních prázdnin od 1.7. do 2.9.2022 nebudeme polední menu připravovat.

PO PRÁCI LEGRACI

PO PRÁCI LEGRACI! Psalo Vás hodně, že si chcete zajezdit v týdnu po práci a proto prodlužujeme otevíračku provozu lana přes týden a to až do 19 hodiny! Tak se uvidíme!! FUN AFTER WORK! We extend the opening hours during…

PROVOZNÍ DOBA AREÁLU OD 1.6.2022!

Od 1.6.2022 máme otevřeno od pondělí do neděle každý den. V provozu jsou obě restaurace, atrakce a traily. Těšíme se na Vás!

HEIPARK V PLNÉM PROVOZU

Další květnový víkend vypadá slibně! Heipark je nachystán jen pro Vás, tak přijeďte sportovat nebo jen odpočinout do nádherného prostředí Oderských vrchů! Těšíme se na Vás!

HEIBIKEPASS

Jezdíš k nám často? Dlouho očekávaná karta je tady! Máme pro Tebe celosezonní kartu do HEIbikeparku!

JARO JE TADY!

Na prodloužený velikonoční víkend spouštíme dětské atrakce a bikepark! Počasí má přát a proto neseďte doma a přijďte pobýt na čerstvém vzduchu s celou rodinou! U nás si totiž přijde na své každý.


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu