E-shop

Bikepark pro všechny

Vítejte v HEIBIKEPARKU, bikeparku pro celou rodinu. HEIBIKEPARK je gravitační sjezdový MTB park pro horská kola a to jak pro začínající bikery, tak zkušené sjezdové borce. Při výstavbě jsme se zaměřili na co nejširší možnosti obtížnosti. Najdete zde jednodušší zelený trail ideální pro rodiny s dětmi, modrý trail, skákací jumpline v kanadském stylu nebo sjezdové tratě pro zkušené bikery. U nás si přijdou na své všichni! Pokud nevlastníte kolo a výbavu, můžeme vám kola a výstroj půjčit v naší půjčovně.

Chcete se správně naučit jezdit na našich trailech, potřebujete posunout svůj skill? Využijte naši bikovou školu, kde Vám certifikovaní instruktoři vysvětlí jak zefektivnit jízdu v terénu!

{{ card?.title }}

{{ card?.description }}

největší pump track v ČR

největší pump track v ČR

Vyzkoušejte maximální kvalitu! Největší pumptrack v republice. Pumptrack, který hostí kvalifikaci na Mistrovství světa Red Bull UCI Pump Track World Championships Czech Republic Qualifier.

Závodní pumptrack té nejvyšší kvality, dětský pumptrack a skákací jumpline, to vše v celkové délce skoro 400 metrů! Užijte si nespočet kombinací a transferů!

HLAVNÍ PUMPTRACK

délka tratě 225 m

JUMPLINE

délka tratě 119 m

KIDS TRACK

délka tratě 68 m

největší pump track v ČR

Pujč si pořádné kolo do bikeparku

Vybírejte z těch nejlepších kol na světě. V naší půjčovně najdete kola legendární značky Santa Cruz. Pro jízdu na pump tracku vybírejte z kol značky Commencal. Samozřejmostí jsou i kola pro nejmenší bikery! Pro zapůjčení využijte on-line rezervačního systému.

bikepark info Rezervace kol

Provozní řád

Provozní řád