HEIPARK TOŠOVICE

Erholung Relaxen Spaß Adrenalin

 • O VÍKENDECH NA ČERSTVÝ VZDUCH

  Dorazte na čerstvý vzduch do HEIPARKU!!
  O víkendech máme otevřeno (pá 12:00 - 17:00; so,ne 9:00 - 17:00)
  - výdejní okénko z Heikalky s omezenou nabídkou jídel a nápojů
  - bobová dráha, snowtubing (dle aktuálního počasí)
  - zimní radovánky, sáňkování

Dovolená v Hotelu Heipark

Využijte výhodných balíčků ubytování v krásném prostředí Oderských vrchů v Hotelu Heipark s polopenzí a atrakcemi areálu.

22.6. 2019

HEIPARK DAY 2019

Letní HEIPARK DAY letos poprvé v novém termínu!!! Jedinečná sportovní a hudební akce byla vždy takovým rozloučením s létem. Letos jsme se rozhodli, že ho naopak společně přivítáme, a to již 22. června 2019.

Dárkové poukazy HEIPARKU

Využijte nabídky dárkových poukazů HEIPARKU. Poukazy do obou restaurací nebo na aktivní odpočinek v HEIPARKU určitě udělají na Vánoce radost každému.

Velkolepé zakončení léta již 25. srpna 2018 v HEIPARKU! Čeká vás sportovní vyžití, program pro děti i dospělé, koncerty a zábava! Třešničkou na dortu celého dne bude vystoupení skupiny CAPTAIN JACK.

OTEVÍRÁME DiscGolfPark v HEIPARKU!

Přijďte si k nám zahrát na nově vybudované 9-ti jamkové discgolfové hřiště. Discgolf je zábavná hra pro všechny bez rozdílu věku. Slavnostní otevření proběhne ve čtvrtek 31.5.2018 od 15 hodin!

HEIPARK - UAX oblečení a doplňky

Máte rádi UAX oblečení a doplňky?
Připravili jsme pro vás speciální HEIPARK kolekci, stačí vybrat motiv, barvu, triko, mikinu anebo kabelku, kliknout na "koupit" a za pár dní to máte doma :-)


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu