HEIPARK TOŠOVICE

Erholung Relaxen Spaß Adrenalin

NOVÉ ČASY OTEVŘENÍ BIKEPARKU

BIKEPARK JEDE UŽ OD ČTVRTKU !! Prodlužujeme provozní dobu o prázdninách. Nyní můžete jezdit od čtvrtku do neděle 9-17 hod. K celodennímu jízdnému koupačka zdarma!

KOUPÁNÍ OTEVŘENO - bez omezení

Otvíráme pro Vás letní sportoviště s vodní nádrží. Otevřeno denně: 9:00 - 19:00 Vstupné 80 Kč Večerní 40 Kč od 17:00 hod. Děti do 6 let ZDARMA Platba pouze v hotovosti!!

HLEDÁME TŘEBA PRÁVĚ TEBE!!

JSI KUCHAŘ NEBO ČÍŠNÍK? BAVÍ TĚ PRACOVAT S LIDMI? CHCEŠ MÍT SPRAVEDLIVÝ A HLAVNĚ PŘIZNANÝ PLAT? CHCEŠ PRACOVAT V AREÁLU, KTERÝ SE STÁLE ROZVÍJÍ? TŘEBA HLEDÁME PRÁVĚ TEBE !!

Dovolená v Hotelu Heipark

Využijte výhodných balíčků ubytování v krásném prostředí Oderských vrchů v Hotelu Heipark s polopenzí a atrakcemi areálu. Ubytování možné již od 24.5.2021.

AREÁL OPĚT OTEVŘEN!!

S radostí Vám oznamujeme, že areál je otevřen již každý den :-) Atrakce včetně bobové dráhy: Po - Ne 09:00 - 21:00 Hotelová restaurace: Po - Ne 10:00 - 22:00 Restaurace HEIkalka: Po - Ne 09:00 - 21:00 HeiBikePark: Pá…

Mikukášské bikování v HEIBIKEPARKU!!

Mikukášské bikování v HEIBIKEPARKU 5.-6. prosince od 10-16 hodin spouštíme bikepark, v provozu budou všechny čtyři lajny i hotelová restaurace a vyhřívaná terasa.. Jezdíme od sjezdovky H2 za 200,- na celý den.

SNĚŽÍME A OTEVÍRÁME!!

SNĚŽÍME A OTEVÍRÁME!! Milí návštěvníci Heiparku!! Od 3.prosince jsme opět v provozu.

HLÁSÍME OTEVŘENO !

KONEČNĚ NA PLNÝ PLYN! Atrakce v provozu denně od 09:00 do 21:00!! Do hotelové restaurace přijďte ochutnat nové speciality z letního jídelníčku. V restauraci Heikalka se můžete těšit na domácí pizzu a výborný…

HEIPARK DAY 2020 - ZRUŠENO

Přátelé, je nám to moc líto, ale z bezpečnostních důvodů jsme nuceni akci zrušit. Heipark bude o prázdninách plně v provozu.


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu