HEIPARK TOŠOVICE

Erholung Relaxen Spaß Adrenalin

O VÍKENDECH NA ČERSTVÝ VZDUCH

O víkendu vyrazte do přírody načerpat pozitivní energii a po cestě se nezapomeňte zastavit i v HEIPARKU! Už dnes 8.5. oslavíme Den osvobození otevřením bobovky! PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE od 10 do 18 hodin!

BĚŽKUJEME!!

Připravili jsme pro Vás dvě vymazlené běžkařské stopy na okruhu kolem nádrže v délce 500 metrů i s časomírou:-) Vstup zdarma, prosíme o ohleduplnost. Půjčovna je mimo provoz, využijte našeho partnera SkiCentrum…

HLEDÁME TŘEBA PRÁVĚ TEBE!!

JSI KUCHAŘ NEBO ČÍŠNÍK? BAVÍ TĚ PRACOVAT S LIDMI? CHCEŠ MÍT SPRAVEDLIVÝ A HLAVNĚ PŘIZNANÝ PLAT? CHCEŠ PRACOVAT V AREÁLU, KTERÝ SE STÁLE ROZVÍJÍ? TŘEBA HLEDÁME PRÁVĚ TEBE !!

Mikukášské bikování v HEIBIKEPARKU!!

Mikukášské bikování v HEIBIKEPARKU 5.-6. prosince od 10-16 hodin spouštíme bikepark, v provozu budou všechny čtyři lajny i hotelová restaurace a vyhřívaná terasa.. Jezdíme od sjezdovky H2 za 200,- na celý den.

SNĚŽÍME A OTEVÍRÁME!!

SNĚŽÍME A OTEVÍRÁME!! Milí návštěvníci Heiparku!! Od 3.prosince jsme opět v provozu.

Dovolená v Hotelu Heipark

Využijte výhodných balíčků ubytování v krásném prostředí Oderských vrchů v Hotelu Heipark s polopenzí a atrakcemi areálu.

HLÁSÍME OTEVŘENO !

KONEČNĚ NA PLNÝ PLYN! Atrakce v provozu denně od 09:00 do 21:00!! Do hotelové restaurace přijďte ochutnat nové speciality z letního jídelníčku. V restauraci Heikalka se můžete těšit na domácí pizzu a výborný…

HEIPARK DAY 2020 - ZRUŠENO

Přátelé, je nám to moc líto, ale z bezpečnostních důvodů jsme nuceni akci zrušit. Heipark bude o prázdninách plně v provozu.


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu