HEIPARK TOŠOVICE

odpoczynek relaks zabawa adrenalina

Dovolená v Hotelu Heipark

Využijte výhodných balíčků ubytování v krásném prostředí Oderských vrchů v Hotelu Heipark s polopenzí a atrakcemi areálu.

Polední menu 24. - 28. 9. 2018

Přinášíme opět novou nabídku poledního menu a zároveň si Vás dovolíme upozornit, že v pátek 28.10.2018 (státní svátek) nebude polední menu v nabídce.

Velkolepé zakončení léta již 25. srpna 2018 v HEIPARKU! Čeká vás sportovní vyžití, program pro děti i dospělé, koncerty a zábava! Třešničkou na dortu celého dne bude vystoupení skupiny CAPTAIN JACK.

HEI RUN 2018 - to je překážková výzva přímo v srdci našeho Heiparku, která otestuje vaši psychiku, fyzickou zdatnost a odolnost. Tak co, běžíte do toho po hlavě s námi? :-)

Chtěli bychom Vás pozvat na 2. ročník extrémního překážkového závodu AKTIVITY RACE. Závod se bude konat již 23. června v Novém Jičíně. Trať bude plná přírodních i uměle vytvořených překážek. Aktivity race…

OTEVÍRÁME DiscGolfPark v HEIPARKU!

Přijďte si k nám zahrát na nově vybudované 9-ti jamkové discgolfové hřiště. Discgolf je zábavná hra pro všechny bez rozdílu věku. Slavnostní otevření proběhne ve čtvrtek 31.5.2018 od 15 hodin!

Zajímá Vás přesné složení Vašeho těla? Jako každý rok i letos se na Vás budeme těšit 1.5.2018 v HEIPARKU v Tošovicích, kde Vám i Vašim dětem nabídne výživové poradenství NUTRIline analýzu na špičkovém…


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+