HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti Hein & spol. – keramické závody s. r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

8.3. 2017

Speciální nabídka restaurace Hotelu HEIPARK k MDŽ

Blíží se 8. březen a s ním i Mezinárodní den žen. Již nyní pro Vás připravujeme výjimečné menu sestavené pro tuto příležitost.

Speciální tříchodové menu k MDŽ podáváme ve středu 8. března 2017 v restauraci hotelu HEIPARK. Jako malý dárek k objednanému menu obdrží každá žena květinu.

 

PŘEDKRM

Jehněčí galantina, hráškové želé s bramborovo-řepným chipsem

 

HLAVNÍ CHOD

Vepřový váleček v úpravě sous-vide špikovaný baby karotkou na portském víně s gratinovaným brambůrkem

 

DEZERT

Čokoládový mousse s lesním ovocem

 

Cena menu je 345 Kč na osobu.

 

 

 

Rezervace stolu na tel. 597 070 410, nebo emailem na hotel@heipark.cz

 


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+