HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti Hein & spol. – keramické závody s. r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Polední menu 4. - 8. 6. 2018

Připravili jsme pro vás opět novou nabídku poledního menu, které podáváme od pondělí do pátku v restauraci Hotelu HEIPARK.

 Pondělí

 Špenátová polévka

Smažený květák, vařený brambor, tatarská omáčka, okurkový salát

 

 Úterý

 Vývar

Plněný paprikový lusk, rajská omáčka, houskový knedlík

 

Středa

 Pórková polévka

 Záhorácký závitek, dušená rýže

 

Čtvrtek

 Cibulačka s nivou

 Žampionová omáčka, vejce, vařený brambor

 

Pátek

Gulášová polévka

 Štěpánská hovězí pečeně, těstoviny

 

Cena poledního menu je 132 Kč.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kolektiv Hotelu HEIPARK


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+