HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti Hein & spol. – keramické závody s. r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

16.9.-20.9. 2020

POSLEDNÍ LETNÍ TÝDEN NA VLNĚ HEIPARKU!

Užijte si všechny atrakce za jednotné vstupné 150,- Kč od 16.9. - 20.9.2020.

Od středy 16.9. do neděle 20.9. si užijete všechny atrakce v Heiparku za jednotnou cenu 150,- Kč !!!
Nekonečné jízdy na bobové dráze, nonstop skákání na trampolínách, tubingové radovánky nebo řádění na rodeo býkovi můžete pokoušet po celý den za jednotné vstupné 150,- Kč.
Užijte si poslední letní dny v Heiparku za super cenu!!

Cena platí na tyto atrakce:
- bobová dráha
- letní tubingová dráha
- rodeo býk
- trampolíny
- bungee trampolína
- lukostřelba
- lanové centrum
- dětské lanové hřiště Jupík
- žeton na golfové odpaliště (v ceně není zahrnuto půjčovné hole)

Zvýhodněná cena platí na všechny atrakce dohromady v 1 den. Vstup zdarma pro děti do 6 let na bobovou dráhu a tubing platí pouze při využití bodové karty. Nevztahuje se na tuto akci.

Po zakoupení obdržíte pásku, která Vás opravňuje vstupovat opakovaně na atrakce.
K dispozici bude i klasické bodové vstupné na atrakce.

Zvýhodněná cena se nevztahuje na HEIBIKEPARK.

Otevřeno bude od 9:00 do 21:00.

OBĚ RESTAURACE JSOU V PROVOZU!

TĚŠÍME SE NA VÁS!!


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu