HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti Hein & spol. – keramické závody s. r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

26.8. 2017

HEIPARK DAY - program dětská stage

Konec léta vyvrcholí 26. srpna v Heiparku, kde Vás čeká parádní program pro děti. Můžete se těšit na dětskou stage, atrakce areálu, ale i kreativní dílny, závody na kolech a MINI HEI RUN. Vaše děti se u nás nudit nebudou!

11:00 - DJ Stoupa - minidiskotéka pro děti

12:00 - Taneční vystoupení SVČ Fokus

13:00 - Aikido - sebeobrana

14:00 - Švihadla

15:00 - Zumba s Vendou

16:00 - Vypravěč pohádek Dan Taraba

11:00 - 16:00 Mini HEI RUN

17:00 - Vyhlášení výsledků Mini HEI RUN na dětské stage

11:00 - 18:00 Doprovodný program ve spolupráci se SVČ Fokus:
- malováni na obličej
- discgolf
- džberovky - aktivity s vodou
- keramická dílna
- puzzle

Těšíme se na vás i vaše děti :-)

HEIPARK DAY 2017


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Google+