HEIPARK TOŠOVICE

recreation relaxation fun adrenaline

Škola golfu pro děti v areálu HEIPARK

Golf clubu Heipark se podařilo získat dotaci z Moravskoslezského kraje na podporu a vybavení školy golfu pro děti v areálu Heipark.

Golf club HEIPARK získal z rozpočtu Moravskoslezského kraje neinvestiční dotaci ve výši 190.000 Kč určenou k projektu "Škola golfu pro děti v areálu HEIPARK". Jedná se o podporu projektu výuky golfu včetně jeho zpropagování dětem hlavně v okrese Nový Jičín a okolí. Zkušení cvičitelé v rámci tréninků rozvíjejí pohybové dovednosti dětí včetně zlepšení jejich fyzické kondice v rámci zábavně vedených her a úkolů. Děti se také učí soustředěnosti a zlepšení koordinace celého těla při cvičných odpalech golfovou holí do míčů. Dalším důležitým cílem je rozšíření výuky golfu pro děti, zavedení pravidelných golfových tréninků pro děti se zkušenými cvičiteli golfu s dlouholetou praxí a také vzdělávání dětí v golfové etice, která je rovněž důležitá při hře na mistrovských hřištích. Posledním cílem projektu je nákup potřebných pomůcek, např. golfových rohoží, míčů, golfových holí pro děti a jiných výukových materiálů.

Dotace byla použita na nákup nových golfových rohoží, míčů, golfových holí, tréninkových pomůcek (tréninkový žebřík a kužely) a proběhlo také školení cvičitelů golfu.

Logo MK


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu