HEIPARK TOŠOVICE

odpočinek relaxace zábava adrenalin

X

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., areál HEIPARK, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

ČTVRTÝ NEJLEPŠÍ BIKEPARK V REPUBLICE

Dle hlasovací ankety na bikerském serveru Dolekop.com je HEIBIKEPARK čtvrtým nejlepším bikeparkem v České republice!

I když nepatříme mezi největší bikeparky v horách s velkým převýšením, podařilo se nám získat ocenění 4. Nejlepší bikepark roku 2022 v ankětě internetového serveru Dolekop zaměřeného na bikerskou komunitu.
Hlasovalo skoro 5000 lidí, což není nejmenší číslo. My Vám všem děkujeme a rozhodně neusínáme na vavřínech a budujeme bikepark dál ! Už v letošním roce se můžete těšit na další vylepšení včetně dirtové tratě!
Bikepark začal vznikat v roce 2020. V areálu najdete 6 různých tratí rozlišených dle náročnosti. V roce 2021 jsme vybudovali největší pumptrack v České republice v roce 2022 jsme spustili dětský bikepark i pro nejmenší! 
Výhodná poloha bikeparku blízko dálnice se díky dobré dostupnosti těší vysoké návštěvnosti bikerů z mnoha míst nejen České republiky, ale i Polska a Slovenska. 

Více info o hlasování najdete zde: 

https://dolekop.com/clanek/9744-nejlepsi-bikepark-v-cr-jak-to-dopadlo

Váš Heipark! 

 


CZ EN DE PL

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu