Aktuality

Nabídka práce - kuchař / kuchařka

Hledáme šikovného kuchaře se zájmem o gastronomii do restaurace v HEIPARKU. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, vzdělání v gastronomii, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme práci v atraktivním prostředí, silné zázemí české firmy, stálý plat včetně odměn a vzdělávání v oboru.

Letní HEIPARK CUP 13. 9. 2014

Na konec léta jsme pro vás opět po roce připravili den plný sportu a zábavy v HEIPARKU. Těšte se na vystoupení Celeste Buckingham, The C.I.P., večerní taneční party, show amerických automobilů, závody dětí na horských kolech, turnaj v plážovém volejbale, travní lyžování a další zábavu... Pro děti vystoupí Míša Růžičková...

NOVINKA - Dětské lanové hřiště

Novinkou letošních prázdnin je nové dětské lanové hřiště Jupík. Dětem určitě udělá radost několik lanových překážek, prolézaček, tunel a klikatá skluzavka.

Golf Club HEIPARK

Využijte možnosti stát se členy našeho golfového klubu - Golf Club HEIPARK ještě letos, získáte 3 lekce golfu zdarma, 50% slevu na trenéra a další výhody nejen v HEIPARKU.

Letní sezóna v HEIPARKU v plném proudu

Letní sezóna v HEIPARKU je ve znamení několika novinek. Dostavujeme umělou dráhu pro TUBING (jízda na pneumatikách klikatým korytem),pro děti stavíme dětské lanové hřiště, pro golfisty jsme otevřeli putting & chipping green a kolem naší vodní plochy vznikla nádherná travnatá pláž s lavicí kolem vody.
nicvšechny aktuality »