Aktuality

Listopadová akce pro malé gurmány 17.-30.11.2014

Od 17. do 30. listopadu jsme v obou restauracích připravili speciální akci pro malé gurmány. Ke každému hlavnímu jídlu dospělého dostane od HEIPARKU malý gurmán do šesti let jídlo zdarma z dětského jídelníčku.

Silvestr 2014 v HEIPARKU

Přivítejte nový rok 2015 aktivně v HEIPARKU. Silvestrovské balíčky s lyžováním, bobovou dráhou, snowtubingem, bruslením a dalšími zimními aktivitami. Připravili jsme pro Vás pohodový silvestrovský večer s pestrou večeří, hudbou i ohňostrojem.

SVATOMARTINSKÁ HUSA 14. - 16. 11. v HEIPARKU

V restauracích HEIPARKU si pochutnáte na oblíbených husích specialitách připravovaných tradičním způsobem. K dobrému jídlu Vám nabídneme také mladé Svatomartinské víno. Rezervujte si stůl včas.

Nabídka práce - kuchař / kuchařka

Hledáme šikovného kuchaře se zájmem o gastronomii do restaurace v HEIPARKU. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, vzdělání v gastronomii, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme práci v atraktivním prostředí, silné zázemí české firmy, stálý plat včetně odměn a vzdělávání v oboru.

Zvěřinové speciality - HEIKALKA

24.-26.10. Vás zveme na víkendové zvěřinové speciality v Restauraci HEIKALKA. Ochutnejte nejrůznější speciality z darů našich lesů v příjemném prostředí naší restaurace.
nicvšechny aktuality »