Aktuality

NOVINKA - Dětské lanové hřiště

Novinkou letošních prázdnin je nové dětské lanové hřiště Jupík. Dětem určitě udělá radost několik lanových překážek, prolézaček, tunel a klikatá skluzavka.

Golf Club HEIPARK

Využijte možnosti stát se členy našeho golfového klubu - Golf Club HEIPARK ještě letos, získáte 3 lekce golfu zdarma, 50% slevu na trenéra a další výhody nejen v HEIPARKU.

Letní sezóna v HEIPARKU v plném proudu

Letní sezóna v HEIPARKU je ve znamení několika novinek. Dostavujeme umělou dráhu pro TUBING (jízda na pneumatikách klikatým korytem),pro děti stavíme dětské lanové hřiště, pro golfisty jsme otevřeli putting & chipping green a kolem naší vodní plochy vznikla nádherná travnatá pláž s lavicí kolem vody.

HEIPARK CROSS COUNTRY

Letošní závody na horských kolech HEIPARK CROSS COUNTRY přesouváme z 8.5.2014 na 13.9.2014. Pojednou se závody dětí na odrážedlech a horských kolech v rámci akce Letní HEIPARK CUP 2014. Podrobnosti připravujeme...

DRIVING RANGE otevřen

Cvičné golfové odpaliště je otevřeno jak pro zkušené golfisty, tak i pro začátečníky. Trénovat golf můžete každý den od 9:00 do 19:00 hod. za příznivou cenu 50 Kč / 50 míčků, vstup je zcela zdarma.
nicvšechny aktuality »