Aktuality

Silvestr 2014 v HEIPARKU

Přivítejte nový rok 2015 aktivně v HEIPARKU. Silvestrovské balíčky s lyžováním, bobovou dráhou, snowtubingem, bruslením a dalšími zimními aktivitami. Připravili jsme pro Vás pohodový silvestrovský večer s pestrou večeří, hudbou i ohňostrojem.

Letní HEIPARK CUP 13. 9. 2014

Na konec léta jsme pro vás opět po roce připravili den plný sportu a zábavy v HEIPARKU. Těšte se na vystoupení Celeste Buckingham, The C.I.P., večerní taneční party, show amerických automobilů, závody dětí na horských kolech, turnaj v plážovém volejbale, travní lyžování a další zábavu... Pro děti vystoupí Míša Růžičková...

Nabídka práce - kuchař / kuchařka

Hledáme šikovného kuchaře se zájmem o gastronomii do restaurace v HEIPARKU. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, vzdělání v gastronomii, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme práci v atraktivním prostředí, silné zázemí české firmy, stálý plat včetně odměn a vzdělávání v oboru.

NOVINKA - Dětské lanové hřiště

Novinkou letošních prázdnin je nové dětské lanové hřiště Jupík. Dětem určitě udělá radost několik lanových překážek, prolézaček, tunel a klikatá skluzavka.

Golf Club HEIPARK

Využijte možnosti stát se členy našeho golfového klubu - Golf Club HEIPARK ještě letos, získáte 3 lekce golfu zdarma, 50% slevu na trenéra a další výhody nejen v HEIPARKU.
nicvšechny aktuality »