Aktuality

Zvěřinové speciality - Restauraci HEIKALKA

24.-26.10. Vás zveme na víkendové zvěřinové speciality v Restauraci HEIKALKA. Ochutnejte nejrůznější speciality z darů našich lesů v příjemném prostředí naší restaurace.

25.10. - Podzimní DRAKIÁDA v HEIPARKU

V sobotu 25.10. od 15:00 hod. proběhne v HEIPARKU oblíbená drakiáda a soutěž o nejlepšího létajícího draka domácí výroby. Každý dráček od HEIPARKU obdrží jízdu na bobové dráze a teplý nápoj NATELO zdarma.

Nabídka práce - kuchař / kuchařka

Hledáme šikovného kuchaře se zájmem o gastronomii do restaurace v HEIPARKU. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, vzdělání v gastronomii, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme práci v atraktivním prostředí, silné zázemí české firmy, stálý plat včetně odměn a vzdělávání v oboru.

Aktivní zimní dovolená v HEIPARKU

Využijte výhodné nabídky zimních pobytů v krásném prostředí areálu HEIPARK. Lyžování na třech sjezdovkách, snowpark, big air bag, snowtubing, bobová dráha, běžecký okruh, bobování, sáňkování nebo bruslení... To vše si můžete užívat v zimním HEIPARKU.

Silvestr 2014 v HEIPARKU

Přivítejte nový rok 2015 aktivně v HEIPARKU. Silvestrovské balíčky s lyžováním, bobovou dráhou, snowtubingem, bruslením a dalšími zimními aktivitami. Připravili jsme pro Vás pohodový silvestrovský večer s pestrou večeří, hudbou i ohňostrojem.
nicvšechny aktuality »