Aktuality

V sobotu 2. srpna - Restaurace HEIKALKA uzavřena

V sobotu 2.8. bude z důvodu soukromé akce zcela uzavřena Restaurace HEIKALKA. Celý areál včetně atrakcí zůstává OTEVŘEN, u koupání nebo atrakcí vás čeká rychlé občerstvení s čepovaným pivem a Kofolou, otevřená bude i restaurace Hotelu HEIPARK. Děkujeme za pochopení.

NOVINKA - Dětské lanové hřiště

Novinkou letošních prázdnin je nové dětské lanové hřiště Jupík. Dětem určitě udělá radost několik lanových překážek, prolézaček, tunel a klikatá skluzavka.

Golf Club HEIPARK

Využijte možnosti stát se členy našeho golfového klubu - Golf Club HEIPARK ještě letos, získáte 3 lekce golfu zdarma, 50% slevu na trenéra a další výhody nejen v HEIPARKU.

Letní sezóna v HEIPARKU v plném proudu

Letní sezóna v HEIPARKU je ve znamení několika novinek. Dostavujeme umělou dráhu pro TUBING (jízda na pneumatikách klikatým korytem),pro děti stavíme dětské lanové hřiště, pro golfisty jsme otevřeli putting & chipping green a kolem naší vodní plochy vznikla nádherná travnatá pláž s lavicí kolem vody.

HEIPARK CROSS COUNTRY

Letošní závody na horských kolech HEIPARK CROSS COUNTRY přesouváme z 8.5.2014 na 13.9.2014. Pojednou se závody dětí na odrážedlech a horských kolech v rámci akce Letní HEIPARK CUP 2014. Podrobnosti připravujeme...
nicvšechny aktuality »