Aktuality

DRIVING RANGE otevřen

Cvičné golfové odpaliště je otevřeno jak pro zkušené golfisty, tak i pro začátečníky. Trénovat golf můžete každý den od 9:00 do 19:00 hod. za příznivou cenu 50 Kč / 50 míčků, vstup je zcela zdarma.

Česká kuchyně v Restauraci HEIKALKA

Tento víkend 22. a 23. března připravujeme v Restauraci HEIKALKA dobroty české kuchyně. Přijďte ochutnat staročeská jídla, která běžně v jídelníčku nevedeme.

České jarní menu ke svátku žen 8. března 2014

V sobotu 8. března budeme servírovat v restauraci Hotelu HEIPARK speciální české čtyřchodové menu MDŽ. Pozvěte svou partnerku na romantickou večeři do příjemného prostředí naší restaurace a poznejte, jak láska prochází žaludkem...

Aktuální jarní provoz HEIPARKU

Aktuálně je v provozu bobová dráha, malá trampolína, skluzavky a obě restaurace. Od soboty 1. března bude v provozu rodeo býk, bungee trampolína a tampolíny. Jarní AKCE - trampolíny, rodeo býk jsou za poloviční ceny (běžně odečítají 4 body, nyní jen 2 body)!

HEIPARK CUP 15. 2. 2014 - TANEČNÍ PARTY

ZMĚNA - díky úbytku sněhu rušíme závody ve slalomu na víkendové akci v HEIPARKU. V sobotu se od 18:00 hod. uskuteční pouze večerní taneční party pod sjezdovkou s recesistickým vystoupením The C.I.P. Od 18:00 hod. také hokej na plátně. Možnost lyžování na H1 9:00 - 24:00 hod.
nicvšechny aktuality »